Co místo implantátů?

Co místo implantátů?

Alternativy k implantátům: Vše, co musíte vědět

Jak jste na tom s názorem na implantáty? Rozhodně to není rozhodnutí, které by se mělo brát na lehkou váhu. Ve skutečnosti to může být docela dávivé. Ale co kdybych vám řekla, že existují alternativy? Některé jsou dokonce přirozenější a bezpečnější než chirurgický zákrok. Takže pokud jste někdy zvažovala silikonové implantáty, ale necítíte se příjemně s myšlenkou jít pod skalpel, pak je tento článek přesně pro vás.

Nepodceňujte svou tělesnou formu

V první řadě je důležité si uvědomit, že krása je individuální a je to otázka perspektivy. Každé tělo je jedinečné a krásné svým způsobem. Potenciálně vám nepotřebují opravovat nebo měnit, pokud se cítíte šťastně a zdravě ve vašem těle a kůži. Ale chápu, i já jsem si prošla obdobím, kdy jsem nebyla se svým tělem úplně spokojená.

Fitness cesta ozdravení

Ještě před několika lety jsem byla frustrovaná z toho, jak vypadám. Cítila jsem se nespokojená a nezdravá. Tak jsem se rozhodla pro zdravější životní styl. Jóga, meditace a posilování mě naprosto změnily. Nedokázala jsem uvěřit, jak moc může být silné a pevné tělo atraktivní. A víte co? Neuvažovala jsem ani o implantátech.

Krém na zvětšení poprsí jako prvotní alternativa

Věděli jste, že existují i nechirurgické metody, jak upravit obsah vaší podprsenky? Například na trhu je spousta krémů pro zvětšení poprsí. Pokud slyšíte o tom poprvé, jam můžete si myslet, že je to kvalap, ale já jsem to vyzkoušela. Některé z nich dokonce fungují! Ovšem, samozřejmě nedosáhnou takových výsledků jako operace, ale skvěle poslouží k přirozenému zvětšení a zpevnění vašeho poprsí.

Úplně přirozené: masť na zvětšení poprsí

Pokud toužíte po větším poprsí a hledáte 100% přirozenou možnost, může se vám líbit myšlenka na bylinné masti. Je to tradice vyrábět masti z bylin s látkami podobnými estrogenu, které následně stimulují růst prsou. Nemusím vám říkat, že toto je zcela jiná liga než umělé implantáty. Čím více jsem se věnovala tomuto tématu, tím více mě fascinovala myšlenka bylinných mastí.

Přírodní ingredience a hrudy superfoods

Možná je to částečně tím, že věřím v sílu přírodních ingrediencí. Vždyť i naše babičky znaly sílu bylin. A také vím, že naše těla jsou navržena tak, aby fungovala s tím, co nám poskytuje příroda. Mnoho žen nedokáže uvěřit, jak moc může změnit jejich prsa pravidelné používání bylinných mastí spolu s pravidelnou konzumací superfoods, jako jsou například lněná semínka, slunečnicová semínka nebo makadamské ořechy.

Věřte na sílu bylin

Naše předkyně používaly byliny tisíce let k léčení a zkrášlení. Je zde mnoho příběhů ze starověku o královnách a princeznách, které používaly bylinné masti a oleje k zvětšení poprsí. Možná je čas, abychom se vrátily ke kořenům a věřily této přirozené síle.

Je pravda, co říkají o feng šui a prsou?

A nakonec co takhle prsní feng šui? Slyšela jsem o tom a musela jsem to zkusit. Šlo mi spíše o zábavu a byla jsem překvapená, když jsem opravdu viděla výsledky! Prsní feng šui je tradiční čínská metoda, která spočívá v určitém tvarování a masírování prsou. Měla by stimulovat cirkulaci a tak zlepšit tón a tvar prsů. Takže to není jen o velikosti, ale také o tvarech a tónování.

Na závěr chci říci, že pokud se cítíte nespokojené se svým tělem, existují alternativy k implantátům. Ať už jdete do posilovny, nebo se ponoříte do světa bylinných mastí nebo feng šui, existuje mnoho způsobů, jak zlepšit své sebevědomí a cítit se lépe ve své kůži. Vždyť jen vy můžete rozhodnout, co je pro vás to pravé.