Přehled nejlepších ultrasonických čističů zubů na trhu

Přehled nejlepších ultrasonických čističů zubů na trhu

Výhody ultrasonických čističů zubů

Ultrasonické čističe zubů sú v poslednom období veľmi populárne a nemôžeme sa tomu diviť. Komu by sa nechcelo mať zdravé a biele zuby bez toho, aby musel chodiť každých pár mesiacov na profesionálne čištění k zubaři? Odpověď je samozřejmě nikomu. A právě proto jsou ultrasonické čističe zubů tak oblíbené.

Tomáš, můj manžel, byl na začátku velmi skeptický. Ale poté, co viděl, jak se měnily moje zuby, začal používat ultrasonický čistič zubů i on. A věřte mi, že to není jen o vizuálních změnách. Husí kůže mi běhá po těle jen při představě toho, jak vypadaly mé zuby předtím, v porovnání s tím, jak vypadají nyní. A co ještě lépe, pociťuji výrazné zlepšení v zdravotním stavu svých dásní.

Porovnání top ultrasonických čističů zubů na trhu

Na trhu je mnoho ultrasonických čističů zubů a může být těžké najít ten pravý právě pro vás. Proto jsem se rozhodla sestavit porovnání těch nejlepších modelů, které můžete právě teď koupit. Vždyť jdeme do toho společně, ne?

Měla jsem možnost vyzkoušet několik různých značek a modelů a musím říci, že každý z nich měl své klady a zápory. Ale nakonec jsem se rozhodla pro model, který mi poskytl nejlepší celkový zážitek. A to je ultrasonický čistič zubů od značky... Ale na to se dostaneme později, nyní si projdeme několik různých modelů a značek, abychom zjistili, který z nich je pro vás nejlepší.

Ultrasonický čistič zubů Philips Sonicare ProtectiveClean 6100

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 je tím nejlepším, co můžete na trhu s ultrasonickými čističi zubů najít. Je to jako osobní zubní hygienik v ruce. A věřte mi, že po jídle pár kousků steaků už si nebudete chtít čistit zuby jinak.

Není to jen o tom, jak čisté jsou moje zuby po použití, ale také o tom, jaký je to skvělý pocit. Je to jako pokud by mé zuby byly čisté po celý den, i když jsem snědla několik sendvičů a hrst čokoládových sušenek. Takže ano, ultrasonický čistič zubů Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 je vskutku skvělá volba.

Ultrasonický čistič zubů Oral-B Genius X

Oral-B je značka, kterou známe a věříme již mnoho let, a jejich ultrasonický čistič zubů Genius X je na trhu jedním z nejlepších. Má vše, co potřebujete od ultrasonického čističe zubů a ještě mnohem víc. Je to úžasný pocit, když víte, že máte doma nejlepší možné nástroje pro péči o své zuby.

Vylepšení, které jsem zaznamenala u svých zubů poté, co jsem začala používat Oral-B Genius X, bylo neskutečné. A nemluvím jen o tom, jak se mi změnila barva zubů, ale také o tom, jak se mi zlepšilo zdraví mých dásní. Vedle toho je jednou z hlavních výhod to, že můžete naprogramovat časovač, který vám řekne, kdy máte přestat čistit zuby, aby jste nenarušili jejich povrch.

Ultrasonický čistič zubů Fairywill P11 Plus

Fairywill P11 Plus je další úžasný ultrasonický čistič zubů, který byste měli zvážit. Není na první pohled tak pohodlný jako ostatní modely, ale jednou když si na něj zvyknete, uvědomíte si, jak skvělý je. To jako kdyby váš kocour Félix najednou začal hrát na piano - může se to zdát na začátku divné, ale jakmile si zvyknete, uvědomíte si, jak úžasné to je.

Fairywill P11 Plus je vynikající volbou, pokud hledáte něco jednoduchého a efektivního. Má několik různých režimů čištění, takže si můžete vybrat ten, který je pro vaše zuby nejlepší. A co je nejlepší na tom všem, má to úžasné růžové provedení, které váš koupelnový pult přemění v místo z rozevřených snů fashionistů.